ZAPISZ SIĘ ! ZAKUPÓW Pszczyńska noc Pszczyńska noc zakupów jest przedsięwzięciem zorganizowanym przez Urząd Miejski w Pszczynie mającym za zadanie pomóc przedsiębiorcą z gminy Pszczyna podczas pandemii COVID-19 mouse
Szanowni Państwo

Przedsiębiorcy prowadzący działalność w gminie Pszczyna

w dniu 11 września br. po raz pierwszy Urząd Miejski w Pszczynie organizuje Pszczyńską Noc Zakupów. Impreza ta, będąca częścią pakietu wsparcia dla lokalnego biznesu, ma na celu promocję działalności usługowej i handlowej z terenu gminy Pszczyna. Mimo wielu potrzeb w gminie, to działalność prywatnych podmiotów gospodarczych wymaga teraz – w czasach pandemii – największej uwagi i współpracy ze strony urzędów.

W ramach wspomnianego wydarzenia chcemy zaproponować Państwu możliwość rozreklamowania prowadzonej działalności, a Państwa klientom, mieszkańcom Pszczyny i okolic, możliwość dokonania zakupów do godziny 23:00. Obiekty uczestniczące w Nocy Zakupów będą mogły przygotować na ten dzień specjalne promocje, rabaty, kupony zniżkowe na kolejne zakupy itp. Urząd Miejski podejmie się zorganizowania dodatkowych atrakcji wieczoru dla klientów, którzy tego dnia zdecydują się zrobić zakupy u pszczyńskich przedsiębiorców. W planach są m.in. upominki dla każdego klienta, który dokona zakupów, plenerowe kino na rynku i konkursy z nagrodami.

Jednocześnie, wspólnie ze zgłoszonymi do akcji sklepami i punktami usługowymi, chcielibyśmy przygotować dodatkowe atrakcje dla klientów w formie m.in. pokazów mody/fryzur/makijażu, profesjonalnych porad, prezentacji nowości rynkowych itp. zlokalizowanych przy obiektach handlowych oraz na rynku.

Komplet informacji o wydarzeniu dostępny będzie na stronie internetowej www.noczakupow.pszczyna.pl. Strona jest aktualnie w przygotowaniu i dostępna będzie na początku sierpnia br. Znajdzie się tam regulamin wydarzenia, lista punków uczestniczących wraz ze zdjęciami obiektów i opisami przygotowanych promocji oraz godzinowy program wydarzeń dodatkowych.

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w Pszczyńskiej Nocy Zakupów. Pokażmy wspólnie mieszkańcom naszej gminy, jak szeroki asortyment towarów i usług dostępny jest blisko ich domu i że warto kupować u lokalnych przedsiębiorców. Nadmienię również, że to wydarzenie będziemy szeroko promować w lokalnych mediach, w mediach społecznościowych oraz na plakatach i ulotkach. Nie wykluczamy w przyszłości wpisania tej imprezy na stałe w kalendarz miejskich wydarzeń, co z pewnością będziemy z Państwem konsultować po pierwszej edycji.

Co istotne, Państwa udział jest absolutnie bezpłatny i wymaga wyłącznie deklaracji otwarcia sklepu do godz. 23:00 oraz przygotowania specjalnej oferty na ten wieczór.

Przygotowania koordynuje Referat Promocji Urzędu Miejskiego w Pszczynie (ul. Piastowska 24/1). Po zgłoszeniu obiektu będziemy się z Państwem kontaktować w celu ustalenia spraw informacyjno-organizacyjnych. Informację o chęci udziału proszę przekazać telefonicznie 32 449 39 43 lub na e-mail: psosna@pszczyna.pl.

Jestem przekonany, że Państwa udział w Nocy Zakupów zainteresuje naszych mieszkańców i udowodni, że Pszczyna to dobre miejsce na codzienne zakupy.

Z wyrazami szacunku

Burmistrz Pszczyny
Dariusz Skrobol